to będzie duży sukces
- z twojej strony

#ArtmakerwebDesign to:

Kolor zawsze dopasowany do branży, design zgodny z aktualnymi trendami, nieszablonowe oraz indywidualne podejście. Wiemy jak ważna jest wyjątkowość, przejrzystość, uroda, łatwość w nawiązywaniu kontaktu, ubiór, estetyka osobista czy elokwencja. Te i inne cechy osobowe niezbędne do sukcesu w biznesie, staramy się zawierać we wszystkich produktach z rodziny Artmaker. Dzięki takiemu podejściu możemy mieć pewność, że pierwsze spotkanie z klientem nigdy nie będzie tym ostatnim.

Co oferujemy

STRONY WWW

Tworzymy strony internetowe na każdą kieszeń. Łatwa, samodzielna edycja CMS oraz dostosowanie do każdej platformy mobilnej to tylko niektóre z wielu zalet.

DESIGN

Zgodność z systemem identyfikacji wizualnej, estetyka oraz oryginalność i niepowtarzalność każdej strony to cechy, które z pewnością wyróżniają nasze produkty.

POZYCJONOWANIE

Umiejętnie potrafimy zadbać o wysokie pozycje naszych klientów w wyszukiwarkach. Współpracujemy tylko z najlepszymi i sprawdzonymi specjalistami w kraju.

SERWIS WWW

Profesjonalna naprawa istniejących stron, dostosowanie ich do wymogów dzisiejszej technologii oraz naprawa błędów w kodzie, uniemożlwiających jej poprawne działanie.

Strony WWW

#PRZYJAZNEKODOWANIE

Przy programowaniu stron internetowych szczególną uwagę przykładamy do kwestii responsywności, tak aby strona naszego klienta dobrze prezentowała się na wszystkich urządzeniach mobilnych oraz we wszystkich przeglądarkach. Strony w pełni przyjazne środowiskom smartfonów i tabletów.

#ŁATWAEDYCJA

Strony www projektowane przez naszych designerów i programistów mają możliwość łatwej edycji dzięki systemowi CMS. Właściciel każdej strony dostaje kod z dostępem do swojego panelu administracyjnego, z którego w prosty sposób może edytować grafiki oraz teksty, tak aby strona zawsze posiadała bieżące informacje.

Design

Design to z pewnością najmocniejsza strona grupy Artmaker. Nasze umiejętności doceniane są już na całym świecie, miedzy innymi Usa, Szwajcaria, Kanada, Australia, Niemcy. Dzięki wielu wygranym konkursom na arenie międzynarodowego designu nawiązaliśmy wiele ważnych kontaktów z najlepszymi specjalistami z Brazylii, Rumunii, Usa, Francji i Indonezji. Z pełną odpowiedzialnością gwarantujemy satysfakcjonujące i wyjątkowe projekty.

Pozycjonowanie

Pozycjonowanie nie jest naszą najmocniejszą stroną, tak naprawdę nie mamy o tym pojęcia i nie interesuje nas jak to działa. Dla nas ważne jest to, że pozycja ma być wysoka. Naszym skromnym zdaniem proces ten jest żmudny, czasochłonny i pracochłonny, wiemy że nie jest to łatwe na skutek ciągle zmieniających się zasad w wyszukiwarkach, ale to właśnie dlatego nawiązaliśmy współpracę z najlepszymi specjalistami w kraju negocjując najlepsze rabaty :)

Nasi partnerzy gwarantują:

pewne osiągnięcie zamierzonej pozycji w wyszukiwarkach
brak opłat wstępnych i ukrytych kosztów
dostosowanie kodu strony pod kątem wyszukiwarek w celu jej pozycjonowania
opracowanie tekstów i grafik pod kątem pozycjonowania
dostęp do podglądu pozycji każdej frazy
comiesięczne raporty

Serwis WWW

Serwis stron www to dział stworzony z myślą o klientach posiadających już swoje strony internetowe, którzy nie są z nich do końca zadowoleni przez wzgląd na braki w jej funkcjonalnościach. Chciałbyś dodać nowe ciekawe funkcje na starej stronie, delikatnie zmienić grafiki, dodać kolejne podstrony, zmodyfikować stronę pod system CMS, strona wczytuje się za długo? - zadzwoń, napisz, zapytaj. Serwis stron www grupy Artmaker poradzi sobie z każdym problemem związanym z Twoją stroną internetową.

CMS

CMS, czyli System Zarządzania Treścią (Content Management System, CMS) to idealne narzędzie posiadacza strony internetowej. Wielu web deweloperów opracowało własny system CMS, bądź korzysta z już wcześniej stworzonych. Z doświadczenia wiemy, że mnogość funkcji w tych narzędziach to w przypadku mniej doświadczonej osoby również mnogość problemów. Nasza przewaga w zakresie CMS polega na tym, że indywidualnie tworzymy platformę pod konkretną stronę, tak aby tylko istotne funkcie były aktywne dla naszego klienta.

NASZE OSTATNIE REALIZACJE