to będzie duży sukces
- z twojej strony

#ArtmakerwebDesign to:

Kolor zawsze dopasowany do branży, design zgodny z aktualnymi trendami, nieszablonowe oraz indywidualne podejście. Wiemy jak ważna jest wyjątkowość, przejrzystość, uroda, łatwość w nawiązywaniu kontaktu, ubiór, estetyka osobista czy elokwencja. Te i inne cechy osobowe niezbędne do sukcesu w biznesie, staramy się zawierać we wszystkich produktach z rodziny Artmaker. Dzięki takiemu podejściu możemy mieć pewność, że pierwsze spotkanie z klientem nigdy nie będzie tym ostatnim.

Co oferujemy

STRONY WWW

Tworzymy strony internetowe na każdą kieszeń. Łatwa, samodzielna edycja CMS oraz dostosowanie do każdej platformy mobilnej to tylko niektóre z wielu zalet.

DESIGN

Zgodność z systemem identyfikacji wizualnej, estetyka oraz oryginalność i niepowtarzalność każdej strony to cechy, które z pewnością wyróżniają nasze produkty.

POZYCJONOWANIE

Umiejętnie potrafimy zadbać o wysokie pozycje naszych klientów w wyszukiwarkach. Współpracujemy tylko z najlepszymi i sprawdzonymi specjalistami w kraju.

SERWIS WWW

Profesjonalna naprawa istniejących stron, dostosowanie ich do wymogów dzisiejszej technologii oraz naprawa błędów w kodzie, uniemożlwiających jej poprawne działanie.

Strony WWW

#PRZYJAZNEKODOWANIE

Przy programowaniu stron internetowych szczególną uwagę przykładamy do kwestii responsywności, tak aby strona naszego klienta dobrze prezentowała się na wszystkich urządzeniach mobilnych oraz we wszystkich przeglądarkach. Strony w pełni przyjazne środowiskom smartfonów i tabletów.

#ŁATWAEDYCJA

Strony www projektowane przez naszych designerów i programistów mają możliwość łatwej edycji dzięki systemowi CMS. Właściciel każdej strony dostaje kod z dostępem do swojego panelu administracyjnego, z którego w prosty sposób może edytować grafiki oraz teksty, tak aby strona zawsze posiadała bieżące informacje.

Design

Design to z pewnością najmocniejsza strona grupy Artmaker. Nasze umiejętności doceniane są już na całym świecie, miedzy innymi Usa, Szwajcaria, Kanada, Australia, Niemcy. Dzięki wielu wygranym konkursom na arenie międzynarodowego designu nawiązaliśmy wiele ważnych kontaktów z najlepszymi specjalistami z Brazylii, Rumunii, Usa, Francji i Indonezji. Z pełną odpowiedzialnością gwarantujemy satysfakcjonujące i wyjątkowe projekty.

Pozycjonowanie

Pozycjonowanie nie jest naszą najmocniejszą stroną, tak naprawdę nie mamy o tym pojęcia i nie interesuje nas jak to działa. Dla nas ważne jest to, że pozycja ma być wysoka. Naszym skromnym zdaniem proces ten jest żmudny, czasochłonny i pracochłonny, wiemy że nie jest to łatwe na skutek ciągle zmieniających się zasad w wyszukiwarkach, ale to właśnie dlatego nawiązaliśmy współpracę z najlepszymi specjalistami w kraju negocjując najlepsze rabaty :)

Nasi partnerzy gwarantują:

pewne osiągnięcie zamierzonej pozycji w wyszukiwarkach
brak opłat wstępnych i ukrytych kosztów
dostosowanie kodu strony pod kątem wyszukiwarek w celu jej pozycjonowania
opracowanie tekstów i grafik pod kątem pozycjonowania
dostęp do podglądu pozycji każdej frazy
comiesięczne raporty

Serwis WWW

Serwis stron www to dział stworzony z myślą o klientach posiadających już swoje strony internetowe, którzy nie są z nich do końca zadowoleni przez wzgląd na braki w jej funkcjonalnościach. Chciałbyś dodać nowe ciekawe funkcje na starej stronie, delikatnie zmienić grafiki, dodać kolejne podstrony, zmodyfikować stronę pod system CMS, strona wczytuje się za długo? - zadzwoń, napisz, zapytaj. Serwis stron www grupy Artmaker poradzi sobie z każdym problemem związanym z Twoją stroną internetową.

CMS

CMS, czyli System Zarządzania Treścią (Content Management System, CMS) to idealne narzędzie posiadacza strony internetowej. Wielu web deweloperów opracowało własny system CMS, bądź korzysta z już wcześniej stworzonych. Z doświadczenia wiemy, że mnogość funkcji w tych narzędziach to w przypadku mniej doświadczonej osoby również mnogość problemów. Nasza przewaga w zakresie CMS polega na tym, że indywidualnie tworzymy platformę pod konkretną stronę, tak aby tylko istotne funkcie były aktywne dla naszego klienta.

NASZE OSTATNIE REALIZACJE

ProDeco

Odświeżenie wizerunku firmy budowlanej z wieloletnim doświadczeniem. Nowoczesny, przyjemny i przejrzysty design, funkcjonalność oraz konstrukcja profesjonalnych tekstów zrozumianych i zachęcających do korzystania z usług firmy.

Zobacz stronę

OneWay

Opracowanie wizerunku firmy spójnego z inną realizacją zamawiającego (logo i szata graficzna). Stworzenie strony mającej na celu szybkie informowanie o ofertach i promocjach z możliwością konfiguracji zamówienia przez klienta. Strona zawiera wszystkie funkcjonalności niezbędne w branży.

Zobacz stronę

Siruwia

Opracowanie strony www, grafik oraz dźwięków na potrzeby jak najlepszej prezentacji. Strona powstała z zamiarem jak najgłębszego odzwierciedlenia wirtualnego pobytu w miejscu którego dotyczy. Grafiki 3d, fotografie i dźwięki.

Zobacz stronę

SkiMax

Strona www z cyklu - „inna niż wszystkie” - nowoczesny design i bardzo nietypowe rozwiązania graficzne. Opracowanie tekstów oraz dobór grafik na zasadzie nawiązań, ale nie bezpośredniego przedstawienia danego produktu. Opracowanie logo oraz podłączenie sklepu właściciela strony.

Zobacz stronę

SkiVegas

Nowoczesna strona z energią Emotikon slightsmile Strona skivegas.pl to strona, której zadaniem jest jak najlepsze przedstawienie możliwości płynących z korzystania z ich oferty. Strona zawiera wiele elementów tworzących spójną, pełną pozytywnej energii całość.

Zobacz stronę

Fizjospot

Strona oraz logo powstała w celu promocji w branży fizjoterapii. Strona zawiera wiele rozwiązań, takich jak interaktywna mapa członków niezbędnych w branży. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.

Zobacz stronę

Górski Widok

Strona Willi "Górski Widok" w Karpaczu. Opracowany autorski system zarządzania treścią oraz zintegrowany system rezerwacji i opinii zadowolonych klientów. Najnosze standardy techniczne oraz graficzne połączone w jednej wizji.

Zobacz stronę

Citypocket

Autorski portal turystyczny spójny z aplikacją zbudowaną na system iOS oraz Android. Strona umożliwia zakładanie własnych darmowych stron www oraz daje możliwość bezpłatnego wpisu do bazy danych. Jest to nasze największe dzieło od A do Z (pomysł projekt i wykonanie).

Zobacz stronę

Artmaker

Strona powstała już jakiś czas temu, a okazuje się, że wciąż się wszystkim podoba. Opracowanie wszystkich tekstów i grafik. Zobacz „buty szewca” :) i zapoznaj się z naszą ofertą.

Zobacz stronę