Branding

Brandingiem nazywamy proces budowania świadomości marki oparty o kreowanie nie tylko samego faktu istnienia, ale przede wszystkim jej pozytywnego wizerunku. Przekaz reklamowy musi być jednolity i spójny, ale przede wszystkim skierowany do konkretnej grupy potencjalnych odbiorców. Wiadomo, że marka jako koncepcja kojarzona przez odbiorców z konkretnymi produktami czy usługami jest ściśle powiązana z jej reputacją. Najpopularniejsze metody to logo, dobór odpowiedniej nazwy oraz slogan. Grupa Artmaker posiada wszystkie niezbędne umiejętności potrzebne do zbudowania świadomości Twojej marki w świadomości twoich klientów.

Logo

Na podstawie naszych osiągnięć w dziedzinie projektowania logo z dumą stwierdzamy, że projektanci grupy Artmaker są uznawani za jednych z najlepszych. Wiele naszych projektów można zobaczyć na większości kontynentów. Każdy projekt logo to proces współpracy między designerem, a klientem. Polega on na wypełnieniu „briefu”, w którym nasz klient odpowiada na szereg pytań mających nacelować nas na jak najlepszy w efekcie projekt. Logo jest znakiem graficznym używanym do wizualnego wyrażenia danej marki, a przedsięwzięcie bez logo nie ma szans na wywarcie wpływu na wybraną grupę docelową. Chodzi oto, żeby ludzie Cię zobaczyli zanim wysłuchają.

Corporate Identity

Identyfikacja wizualna jest w zasadzie podstawowym narzędziem mającym kreować wizerunek danej firmy. Jest to określenie spójności zachowań i symboli do uzyskania czytelnej identyfikacji wyróżniającej nas spośród konkurencyjnych marek.

Najważniejsze elementy systemu identyfikacji to m.in. kolorystyka, logo, czcionki, wygląd materiałów drukowanych, wygląd środków transportu, szata wszystkich materiałów promocyjnych, wystrój wnętrza czy ubiór pracowników. Z przyjemnością podejmiemy się każdego zadania w tej dziedzinie.

Fotografia

W tej dziedzinie nie znamy sobie równych :) Fotografia jest jedną z podstawowych dziedzin wykorzystywanych w reklamie. Nic nie przekaże danej informacji jak dobrze dopasowane zdjęcie, które będzie zawierało konkretny przekaz mówiący więcej niż 1000 słów. Dzięki współpracy z fotografami takimi jak m.in. Karol Nienartowicz czy Emilia Chojnacka potrafimy stanąć na wysokości każdego zadania. Fotografia pejzażowa, portretowa, reklamowa, ludzie, zwierzęta, natura to elementy, którymi żyjemy i które potrafimy pokazać tak jak powinni je widzieć i odbierać klienci.Filmowanie i reklama tego typu jeszcze do niedawna była kojarzona tylko z reklamą w telewizji. Dzisiaj, dzięki szybkiemu rozwojowi branży internetowej coraz popularniejsze jest posiadanie własnego „demo” - krótkiego spotu reklamowego przedstawiającego w skrócie możliwości jakie daje dana firma, inicjatywa czy miejsce. Dobrze wykonane zdjęcia w policzeniu z dobrym scenariuszem (pomysłem na film) z pewnością pomoże i ułatwi dotarcie do klienta, a dzięki nowoczesnym mediom możemy też łatwiej zdobyć nowy rynek wykorzystując promocje takiego spotu na youtube czy portalach spolecznosciowych. Wystarczy pomysł - a my mamy go zawsze.

Marketing

Jesteśmy pomysłowi, jesteśmy bardzo pomysłowi, jesteśmy bardzo bardzo pomysłowi. To kreatywność i odwaga w działaniach marketingowych często decyduje o sukcesie, oprócz tego ważne jest rozumienie pojęć i zagadnień z zakresu coraz to nowszych trendów w tej dziedzinie, doświadczenie którego nam nie brakuje oraz umiejętne wykorzystanie wszystkich tych atutów. Marketing to dla nas przede wszystkim ludzkie podejście do człowieka (H2H), ale z kreatywną i często innowacyjną nutą. Napisz, zapytaj, przekonaj się – przedstawimy Ci tylko najlepsze opcje.

Agencja reklamowa Jelenia Góra, Karpacz

Agencja reklamowa Jelenia Góra

- profesjonalna identyfikacja wizualna Twojej firmy ! ArtMaker to prężnie działająca agencja reklamowa Jelenia Góra, zapraszamy do zapoznania się z ofertą !

Agencja reklamowa Karpacz

- zapaszamy do zapoznania się z działalnością naszej firmy ! Agencja reklamowa Karpacz ArtMaker - skuteczna reklama to domena firmy !

Tworzenie stron www Jelenia Góra

- Tworzymy strony internetowe na każdą kieszeń. Łatwa, samodzielna edycja CMS oraz dostosowanie do każdej platformy mobilnej to tylko niektóre z wielu zalet !

Tworzenie aplikacji Jelenia Góra

- profesjonalne tworzenie aplikacji Jelenia Góra. AppMaker - aplikacje tworzone ze smakiem !