portfolio

Portfolio2017-07-13T13:40:28+00:00

Citypocket

Portal turystyczny spójny z aplikacjami zbudowanymi na system IOS oraz Android. Strona umożliwia zakładanie własnych darmowych stron www oraz daje możliwość bezpłatnego wpisu do bazy danych. Jest to nasze największe dzieło od A do Z (pomysłm projekt i wykonanie).

Przejdź do strony

Cichosza

Strona, sesja foto oraz logo z systemem identyfikacji powstały zgodnie z panującymi nowoczesnymi standardami, tak aby w wersji na duże i małe ekrany w prosty i szybki sposób odzwierciedlała walory ośrodka.

Przejdź do strony

ProDeco

Odświeżenie wizerunku firmy budowlanej z wieloletnim doświadczeniem. Nowoczesny, przyjemny i przejrzysty design, funkcjonalność oraz konstrukcja profesjonalnych tekstów zrozumianych i zachęcających do korzystania z usług firmy.

Przejdź do strony

OneWay

Opracowanie wizerunku firmy spójnego z inna realizacją zamawiającego (logo i szata graficzna). Stworzenie strony mającej na celu szybkie informowanie o ofertach i promocjach z możliwością konfiguracji zamówienia przez klienta. Strona zawiera wszystkie funkcjonalności niezbędne w branży.

Przejdź do strony

Siruwia

Opracowanie strony www, grafik oraz dźwięków na potrzeby jak najlepszej prezentacji. Strona powstała z zamiarem jak najgłębszego odzwierciedlenia wirtualnego pobytu w miejscu którego dotyczy. Grafiki 3d, fotografie i dźwięki.

Przejdź do strony

SkiVegas

Nowoczesna strona z energią. Strona skivegas.pl to strona której zadaniem jest jak najlepsze przedstawienie możliwości płynących z korzystania z ich oferty. Strona zawiera wiele elementów tworzących spójną, pełną pozytywnej energii całość.

Przejdź do strony

SkiMax

Strona www z cyklu – „inna niż wszystkie” – nowoczesny design i bardzo nietypowe rozwiązania graficzne. Opracowanie tekstów oraz dobór grafik na zasadzie nawiązań, ale nie bezpośredniego przedstawienia danego produktu. Opracowanie logo oraz podłączenie sklepu właściciela strony.

Przejdź do strony

Fizjospot

Strona oraz logo powstała w celu promocji w branży fizjoterapii. Strona zawiera wiele rozwiązań, takich jak interaktywna mapa członków niezbędnych w branży. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.

Przejdź do strony